ALLOCATION CENTER SPECIALIST Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Marzena
  • Telefon: 516 703 419
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Allocation Center Specialist z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Przede wszystkim szukamy osoby:

-          Miłej i komunikatywnej

-          Budującej relacje, wygaszającej konflikty

-          Współpracującej z ludźmi

-          Potrafiącej przyznać się do niewiedzy i błędu

-          Pracowitej i odpowiedzialnej

-          Zdolnej i chętnej do nauki

  • Dostęp do Internetu
  • Własny komputer
  • Mile widziana znajomość narzędzi takich jak JIRA i Confluence oraz doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji ( GIT)

Obowiązki:

  • Analiza zestawień osób
  • Tworzenie przypisań
  • Obsługa ticketów
  • Rozmowa z managerami, HR i sprzedawcami dotyczące wybierania osób do zespołów i projektów
  • Przeglądanie CV, wysyłanie, pilnowanie procesu odbierania osób z rekrutacji i procesu wysyłania do klienta przez sprzedawcę
  • Rozmowa z pracownikami - pomaganie im w procesie rekrutacyjnym u naszych klientów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Prace w godzinach 07:00-17:00
  • \Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Kursy językowe
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Marzena

[email protected]

516 703 419

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

www.bponetwork.pl