• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: Rivet Group
  • Kontakt: Rivet Group
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Analityk Biznesowo - Systemowy

Twoje zadania:

  • prowadzanie analiz ukierunkowanych na identyfikację potrzeb biznesowych
  • modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • opracowywanie modelu oprogramowania przy współpracy z architektem
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej
  • ścisła współpraca z przedstawicielami biznesu oraz zespołami projektowymi (liderzy projektów, programiści, testerzy)
Dobrze jeśli
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
  • posiadasz umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • umiesz określić wpływ wprowadzanych zmian na działanie aplikacji i systemów IT
  • znasz narzędzia do modelowania i opisywania procesów biznesowych
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane:

  • znajomość notacji UML i/lub BPMN
  • umiejętność projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika
  • znajomość Jira
  • doświadczenie w pracy w zespołach SCRUMowych.

Możesz liczyć na:

  • rozwój pod okiem Liderów, zgodny z ambicjami i predyspozycjami
  • ciekawe i dobre projekty u naszych Klientów, ceniących nas za wartości biznesowe i jakość pracy
  • szacunek zespołu, indywidualne podejście organizacji i proste zasady
  • dobrych współpracowników, ciekawych ludzi
  • dowolny model współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ( od 6 000 do 10 000 netto)