• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orienta Polska
  • Kontakt: Orienta Polska
  • Telefon: 22 620 27 67
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji,poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Analityk Finansowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie budżetów kosztów eksploatacji oraz budżetu przychodowego dla nieruchomości
  • Nadzór i raportowanie realizacji budżetów przychodowych i kosztowych (system miesięczny i kwartalny)
  • Przygotowanie rozliczenia kosztów eksploatacyjnych nieruchomości
  • Prognozowanie i analiza wysokości kosztów oraz przychodów nieruchomości
  • Przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji dot. danych finansowych i komercyjnych nieruchomości
  • Weryfikacja poprawności zapisów księgowych
  • Udział w spotkaniach z klientem zewnętrznym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub zarządzania
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel, mile widziana znajomość VBA
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Pakiet świadczeń:
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma MyBenefit
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Płatny program poleceń dla pracowników
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Świeże owoce każdego dnia
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju