• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobs Plus
  • Kontakt: Jobs Plus
  • Telefon: 505165415
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy - wydawcy i administratora praw autorskich w branży muzycznej.

Analityk danych rozliczeniowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:
· przygotowywanie zestawień oraz różnorodnych analiz, w tym na potrzeby firmy macierzystej zagranicą

Oczekujemy:
· preferowane wykształcenie wyższe związane z naukami ścisłymi
· mile widziane doświadczenie z analizą danych lub w bankowości, ubezpieczeniach
· dobrej znajomości języka angielskiego
· bardzo dobrej znajomości Excel’a
· wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych pozwalających na kreatywne posługiwanie się danymi liczbowymi
· dokładności, samodzielności i orientacji na rozwiązywanie problemów
· chęci i determinacji do nauki nowych umiejętności

Oferujemy:
· umowę zlecenie na czas określony z możliwością nawiązania stałej współpracy na B2B
· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
· prywatne ubezpieczenie
· bezpłatny kurs językowy prowadzony w firmie – j. niemiecki lub hiszpański
· kartę Multisport
· pracę w międzynarodowej firmie
· możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów związanych z działalnością

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641