MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK INTERNETOWY

Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Zakres obowiązków:

● wyszukiwanie określonych informacji w Internecie
● wstawianie do Excela informacji wg określonych kryteriów
● wstawianie do Excela linków i zdjęć
● korzystanie z poczty elektronicznej
● przesyłanie pocztą elektroniczną różnych plików

Od Kandydata/ki oczekujemy:

● dobrej znajomości obsługi komputera i programów MS Word, MS Excel
● umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą oraz wyszukiwania informacji
● zaangażowania w powierzone obowiązki, dokładności, precyzji

● mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku analityk internetowy

● orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
● pracę zdalną, elastyczny czas pracy w przedziale godzinowym 6:00 – 15:00
● pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
● szkolenie wprowadzające

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI POPRZEZ STRONĘ WWW.SPRAWNIWPRACY.COM

Aplikacje przesłane poprzez stronę nuzle.pl są równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych poprzez Fundację Integracja oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w ramach prowadzonych działań statutowych