• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Budimex S.A.
  • Kontakt: Zuzanna Gorzkowska
  • Telefon: 571 448 202
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Architekt Danych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie architektur referencyjnych oraz wypracowywanie standardów organizacyjnych, implementacyjnych i architektonicznych w obszarze zarządzania danymi, w tym w szczególności w obszarach: modelowania danych i metadanych, zarządzania i monitorowania jakości danych, integracji, przechowywania
  • Doskonalenie narzędzi i praktyk pracy zespołu architektury
  • Utrzymywanie dokumentacji architektonicznej, w tym dokumentowanie modeli danych, metadanych oraz przepływów danych pomiędzy systemami
  • Współpraca z dostawcami oraz zespołami wytwórczymi Biura Informatyki
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi Budimex SA oraz pozostałymi spółkami Grupy Budimex
  • Współpraca przy wypracowaniu i utrzymaniu strategii zarządzania danymi w Budimex SA i spółkach Grupy Budimex

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze projektowania struktur baz danych
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania danymi
  • Znajomość: technologii i wzorców integracyjnych (EIP), języka SQL
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Bogatą ofertę szkoleniową
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: rozszerzoną prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie)