• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kamila D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

Asystent DZIAŁU REDAKCYJNEGO

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Podstawowe obowiązki:
• Merytoryczne wspieranie działu redakcyjnego,
• Poszukiwanie tematów opracowań,
• Zbieranie informacji z zakresu aktywizacji zawodowej i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością
• Edytowanie, korekta gotowych tekstów,
• Bieżący monitoring prasy ogólnopolskiej, mediów, zasobów Internetu związanych z tematyką funkcjonowania pracodawców osób z niepełnosprawnością,
• Inne obowiązki zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
• Zaangażowanie,
• Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy w ramach powierzonych obowiązków,
• Terminowość oraz skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
• Odpowiedzialność,
• Sumienność.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju osobistego,
• Pełny etat i elastyczne godziny pracy, (możliwość pracy zdalnej),
• Wynagrodzenie 2250 brutto na m-c.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

https://sprawniwpracy.com/oferta/ogolnopolska-baza-pracodawcow-osob-niepelnosprawnych-sp-z-o-o-s-k-etat-Asystent -dzialu-redakcyjnego-praca-zdalna/