ASYSTENT/KA PREZESA (WSPÓŁPRACA W OPARCIU O DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon: 511 511 567
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

OBOWIĄZKI

·      bieżąca obsługa oraz organizacja pracy Biura Zarządu;

·      koordynacja kalendarza spotkań Zarządu i wydarzeń Spółki;

·      organizacja i koordynowanie podróży służbowych Zarządu;

·      koordynowanie współpracy pomiędzy Zarządem, a Dyrektorami i Pracownikami

·      współkoordynowanie projektami marketingowymi i sprzedażowymi;

·      współpraca w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

·      nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentów;

·      przygotowywanie prezentacji, redagowanie pism;

·      tłumaczenie dokumentacji biznesowej- język angielski

·      protokołowanie posiedzeń Zarządów;

·      prowadzenie korespondencji Zarządu;

·      dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

·      organizacja delegacji krajowych i zagranicznych.

WYMAGANIA

·      biegła znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. C1);

·      doświadczenie na stanowisku asystenckim (min. 2 lata);

·      mile widziane doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej – przygotowywanie, redagowanie treści i/lub marketingu;

·      mile widzialne doświadczenie w realizacji projektów;

·      wykształcenie wyższe ( mile widziane wykształcenie pokrewne z sektorem medycznym)

·      praktyczna znajomość MS Office (Excel, PowerPoint);

·      łatwość w prowadzeniu korespondencji biznesowej;

·      wielozadaniowość i doskonała organizacja pracy;

·      otwartość na zmianę i informacje zwrotne;

·      gotowość do podejmowania codziennych wyzwań.

OFERUJEMY

·      stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej;

·      współpracę z Zarządem organizacji będącej światowym liderem branży;

·      ambitne i samodzielne stanowisko;

·      doświadczenie w międzynarodowym środowisku;

·      pracę z wykorzystaniem języka angielskiego;

·      codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;

·      atrakcyjne wynagrodzenie za codzienną pracę

·      najlepszego przełożonego w branży, który będzie codziennie inspirował do pracy i realizacji zadań