ASYSTENT/KA BIURA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: 503 460 566
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/ka biura z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Obsługa pakiet Microsoft Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Łatwość w klarownym przekazywaniu informacji
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Uporządkowanie i skrupulatność

Obowiązki:

  • Praca biurowa przy dokumentach
  • Obsługa baz danych
  • Wsparcie obsługi z zakresu działań techniczno-organizacyjnych typu uzupełnienie wody/papieru w toalecie/wyniesienie śmieci itp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Prace w Warszawie w śródmieściu
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Natalia

503 460 566

[email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

www.bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami