• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antal Sp. z o.o.
  • Kontakt: Zuzanna Gorzkowska
  • Telefon: +48 22 483 50 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego biura projektowego szukamy osoby na stanowisko

Asystenta Projektanta Mostowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne Projektantów Mostowych
  • udział w projektach międzynarodowych
  • uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych
  • współpraca z zespołami innych branż

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta
  • wykształcenie wyższe (techniczne)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w projektach międzynarodowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy przy międzynarodowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • benefity pozapłacowe
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem formularza.