DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: 20 000-24 000 PLN/m-c
  • Firma: Novaris Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marek
  • Telefon: +48 507 132 507
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Data Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania :

- Szukamy wyjątkowych inżynierów danych, którzy dołączą do nowo utworzonego zespołu Analytics COE i pomogą nam odkryć informacje ukryte w ogromnych ilościach danych aby umożliwić podejmowanie trafniejszych decyzji i lepszych produktów wszystkim naszym klientom
- Współpraca z globalnymi partnerami biznesowymi w zakresie marketingu, rozwoju kategorii, sprzedaży, finansów korporacyjnych i dostaw;
- Współpraca z analitykami danych biznesowych
Kompetencje funkcjonalne i techniczne:

- Min. 3 lata doświadczenia
- Doświadczenie w tworzeniu, modyfikowaniu i monitorowaniu danych;
- Znajomość jednego z narzędzi : Spark, Databricks, SSIS, ADF;
- Praktyczna znajomość przetwarzania w chmurze. Azure
- Znajomość narzędzi Business Intelligence (Power BI, MS BI, Tableau. Alteryx itp.);
- Dobra umiejętność programowania w : Python, SQL;
- Doświadczenie w architekturze Big Data oraz wiedza na temat Hadoop, MapReduce, Spark, Hive itp.

Doświadczenia biznesowe:

- Doświadczenie w podejmowaniu inicjatyw i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań;
- Modelowanie scenariuszy biznesowych, które mają znaczenie i które wpływają na krytyczne procesy i decyzje biznesowe;
- Rozwijanie wiedzy praktycznej na temat dostępnych możliwości technologii oraz sposobów i miejsc ich wdrażania;
- Praca w Agile

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Novaris z siedzibą w Warszawie celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.