DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABRA-NIeruchomości
  • Kontakt: Małgorzata Pakulska
  • Telefon: 501111010
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma ABRA Nieruchomości działająca na rynku warszawskim od 1990r. poszukuje 2 osób na stanowisko:

            Doradca ds nieruchomości

Twój wiek nie ma znaczenia. Możesz mieć 20 lub 60 lat - ważne jest pozytywne nastawienie i ukierunkowanie na sukces :)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO !

Siedziba firmy mieści się na Mokotowie niedaleko stacji metra Pola Mokotowskie.

Mając komputer i dostęp do internetu – nie musisz codziennie przychodzić do biura !

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych
  • prezentacje nieruchomości w terenie

WYMAGANIA:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • punktualność i umiejętność zarządzania czasem
  • samodzielność i inicjatywa
  • systematyczność, komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • dostęp do nowoczesnych programów biurowych on-line
  • wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników
  • praktyczne indywidualne szkolenia
  • mobilny czas pracy i możliwość wykonywania części pracy "z domu"
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub własna działalność.

Wynagrodzenie prowizyjne. Wysokie prowizje !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca @ abra.waw.pl.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.