• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20 000-30 000 PLN/m-c
  • Firma: Human4Human Recruitment
  • Kontakt: Maria Kasperkiewicz
  • Telefon: 693 949 172
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dyrektor Finansowy
Dla naszego Partnera - grupy kapitałowej, dedykowanej branży odnawialnych źródeł energii (OZE), która wywalczyła sobie miejsce w czołówce polskich i europejskich firm sektora elektrowni słonecznych dzięki innowacjom i odpowiedzialnego zarządzaniu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Dyrektor finansowy

Miejsce pracy: Warszawa Polska

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego w zakresie zarządzania finansami, ekonomii, rachunkowości,
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu finansowania,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i silnej orientacji biznesowej,
  • Znajomości specyfiki modelu biznesu opartego o strategię wielokanałową (omnichannel) w środowisku międzynarodowym,
  • Kompetencji interpersonalnych na wysokim poziomie,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy dla firm audytorskich lub doradczych,
  • Mile widziane certyfikaty MSR, MSSF, ACCA, CIMA lub uprawnienia biegłego rewidenta,
  • Doświadczenie w pracy w branży Odnawialnych Źródeł Energii będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie Departamentami w obszarach: finansów, księgowości, podatków i kontrolingu,
  • Tworzenie strategii funkcjonowania pionu finansowego,
  • Budowanie i optymalizowanie procesów finansowych i księgowych,
  • Zarządzanie strukturą kapitału również poprzez pozyskiwanie finansowania (kredytów inwestycyjnych, emisję papierów wartościowych, obligacje),
  • Zarządzanie płynnością finansową firmy.
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym, w tym ryzykiem kursowym (pomiar, kontrola i ograniczanie jego skutków),
  • Kontrola i nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych, deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • Budżetowanie i bieżący monitoring kluczowych wskaźników efektywności finansowej organizacji,
  • Zarządzanie relacjami inwestorskimi,
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku organizacji oraz implementacja zasad ładu korporacyjnego,
  • Ocena finansowa efektywności projektów inwestycyjnych,
  • Ścisła współpraca z kadrą kierowniczą i właścicielem,
  • Współpraca z instytucjami finansowymi i fiskalnymi oraz audytorami zewnętrznymi.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Udział w ambitnych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i własnych kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • Pracę wśród profesjonalistów biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz wykwalifikowanych księgowych,
  • Programy benefitów pracowniczych (m.in. pakiety medyczne czy wyjazdy integracyjne).

Grupa kapitałowa, dedykowana branży odnawialnych źródeł energii (OZE), która wywalczyła sobie miejsce w czołówce polskich i europejskich firm sektora elektrowni słonecznych dzięki innowacjom i odpowiedzialnemu zarządzaniu.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”