• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Business Line Support
  • Kontakt: Marta W
  • Telefon: ---------
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko

FRYZJER-STYLISTA

Miejsce pracy: Warszawa-Powiśle

Opis stanowiska

  • strzyżenie, czesanie, stylizacje

  • czesanie modelek do sesji fotograficznych

  • udział w szkoleniach

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe o kierunku fryzjerstwo

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

  • podstawa znajomość koloryzacji i strzyżenia

  • mile widziane kursy i szkolenia w zawodzie

  • znajomość języka angielskiego (nie obowiązkowa, ale mile widziana)

Dodatkowe wymagania:

  • komunikatywność

  • uprzejmość

  • schludność

Oferujemy

  • narzędzia i przybory wyposażenia stanowiska pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna w pakiecie

  • karta multisport

  • udział w szkoleniach akademii rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 20.05.2020 na adres: [email protected]

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami)”.