• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Ilona Kawiecka
  • Telefon: 798 951 967
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

         HELPDESK z orzeczeniem o niepełnosprawności

                            miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Bystrość i otwartość umysłu na wiedzę
  • Dobra  znajomość obsługi  komputera
  • Podstawowa obsługa jakiegokolwiek systemu wspomagającego zarządzanie (najchętniej enova365)
  • ·Znajomość podstaw księgowości i/lub znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zdalnej
  • Własny komputer
  • Internet ze stałym łączem

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie odpowiedzi klientom w zakresie funkcjonalności oprogramowania
  • Rozwiązywanie zgłoszeń z problemami
  • Szkolenia
  • Prace migracyjne – przenoszenie danych z innych systemów (praca z Excel), itp.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat (7h dziennie)
  • Zdobycie nowych doświadczeń, możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę zdalną wykonywaną w zaciszu swojego domu, jednak z prośbą, żeby raz w miesiącu lub raz na dwa podjechać do firmy, która znajduje się w Warszawie.
  • Miłą atmosferę w pracy

                                               Infolinia w sprawie ofert pracy:

                                               Ilona Kawiecka: 798 951 967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.