• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Justyna Droszczak
  • Telefon: 533 033 385
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta firmy informatycznej z branży wsparcia technicznego, poszukuje osoby na stanowisko:

HELPDESK IT z jęz. fińskim

Miejsce pracy: Warszawa

UoP / B2B

Zakres obowiązków :

  • profesjonalna obsługa klienta na terenie Polski oraz Skandynawii,

  • podstawowe prace związane z obsługą serwera,

  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów z klientami ze Skandynawii oraz pomoc w komunikacji,

  • przyjmowanie zgłoszeń od klientów polskich oraz zagranicznych,

  • informatyczne wsparcie poprzez drogę telefoniczną oraz mailową klientów z Polski jak i z Skandynawii.

Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • podstawowe rozpoznanie sprzętu, oprogramowania oraz drukarek,

  • znajomość jednego z języków skandynawskich, najlepiej język fiński, inne mile widziane,

  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów,

  • dobra samoorganizacja w czasie.

Klient oferuje :

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (UoP/B2B),

  • pogłębianie wiedzy z zakresu helpdesk IT.

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z możliwością uzyskania premii,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • spotkania integracyjne.