• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Enco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Bojanow
  • Telefon: 22 543 72 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma ENCO Sp. z o.o. z Warszawy, działająca od ponad 29 lat,  realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki, w związku z dalszym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:

INŻYNIERA ELEKTRYKA

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: cały etat

Najważniejsze zadania:

1.       Obsługa techniczna klientów firmy w zakresie  doboru odpowiednich  rozwiązań: przygotowywanie rysunków ofertowych stacji transformatorowych, rozdzielnic SN i nn, dokumentacji technicznych oraz materiałów informacyjnych na temat oferty firmy

2.       Udział w prowadzeniu projektów wykonawczych, realizowanych przez firmę

3.        Przygotowywanie budżetów, harmonogramów i planów materiałowych dla realizowanych projektów.

4.        Przygotowywanie dokumentacji  powykonawczych

5.        Wsparcie techniczne ofertowania w Dziale Sprzedaży

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

  1. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne  (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
  2. Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru elektroenergetyki
  3. Dobra umiejętność obsługi programu AUTO -  CAD
  4. Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  5. Umiejętności nawiązywania dobrych relacji i umiejętności komunikacyjnych
  6. Chęci uczenia się  i uzupełniania braków kompetencyjnych
  7. Prawo Jazdy Kat. B

Oferujemy:

  1. Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  2. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  3. Udział w ciekawych i rozwojowych  projektach
  4. Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również  od wyników pracy
  5. Dużą samodzielność w działaniu

 6.  Dodatkowe benefity (karta multisport)

 7.  Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli chcesz rozwijać się w naszej firmie  zachęcamy do przesłania aplikacji (CV)

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami