• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Enco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Bojanow
  • Telefon: 22 543 72 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma ENCO Sp. z o.o.,  realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym: projektowanie i dostawy stacji transformatorowych oraz urządzeń rozdzielczych SN i nN,  modernizacje istniejących urządzeń, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych,   aktualnie  zatrudni  na stanowisko:

Inżynier sprzedaży-  elektroenergetyka

Miejsce pracy:  Warszawa

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku  będzie należała obsługa klientów firmy  w zakresie składanych zapytań i zamówień oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Zakres obowiązków:

1. Sporządzanie wycen i ofert techniczno – handlowych  w zakresie: stacji transformatorowych, rozdzielnic SN i nn, tablic pomiarowych, osprzętu kablowego, systemów uszczelnień kablowych, robót elektrycznych i projektów.

2. Negocjacje handlowe.

3. Pozyskiwanie i obsługa zamówień w zakresie dostarczanych produktów i usług.  Koordynacja procesu realizacji zamówienia.

4. Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

5. Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży

6. Udział w spotkaniach z klientami i targach branżowych. Organizacja prezentacji dla klientów.

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

1. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)

2. Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość  branży energetycznej będzie dodatkowym atutem

3. Rzetelność i odpowiedzialność

4. Dbałość o szczegóły

5. Komunikatywność  i zdolności negocjacyjne, nastawienie na wyniki i skuteczne działanie

6. Chęć rozwijania wiedzy technicznej poprzez pracę z klientem

7. Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

1. Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę.

2. Interesujący i rozwojowy portfel produktów

3. Szkolenia produktowe  i sprzedażowe

4. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

5. Wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi  wynikami sprzedażowymi

6. Niezbędne narzędzia pracy

7. Możliwość awansu na szefa zespołu

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole  zachęcamy do przesłania aplikacji (CV)

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami