INŻYNIER SPRZEDAŻY W BRANŻY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antykor Controls Sp. z o.o.
  • Kontakt: Weronika Gąsiorowska
  • Telefon: 22 8682494
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma z siedzibą w Warszawie oferująca armaturę przemysłową oraz aparaturę kontrolno-pomiarową poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier sprzedaży w branży automatyki przemysłowej

Opis stanowiska:

·       Praca mobilna

·       Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami firmy

·       Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z nowymi klientami

·       Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie.

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

·        Mile widziana znajomość branży automatyki przemysłowej i armatury

·       Wykształcenie techniczne; średnie lub wyższe

·       Prawo jazdy kat. B

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

·       Znajomość programów MS Word oraz MS Excel

·        Łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

·        Komunikatywność, otwartość.

Zakres obowiązków:

·        Obsługa techniczno-handlowa obecnych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych

·        Pozyskiwanie nowych projektów oraz zapytań

·        Sprzedaż armatury i urządzeń kontrolno-pomiarowych, prowadzenie rozmów z klientami i  negocjacji handlowych

·        Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń

·        Przygotowanie ofert handlowych oraz dokumentacji technicznej

·       Sporządzanie raportów, analiz, zestawień.

Oferujemy:

·       Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·       Możliwość samorealizacji przy obsłudze renomowanych firm

·       Atrakcyjny system wynagrodzeń

·       Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku (samochód, telefon, laptop)

·       Szkolenia.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]

Telefon kontaktowy w sprawie oferty: 22 8682494