INFLUENCER MARKETING ASSISTANT - PRACA ZDALNA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prolego Sp. z.o.o
  • Kontakt: Klaudia
  • Telefon: 890730650
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska:
Twoi znajomi muszą się kryć z przeglądaniem reelsów i storisków w pracy, a Ty
chcesz żeby Ci jeszcze za to płacili?
No problem! Dla naszych Klientów - Agencji Influencer Marketingu (InfluWOW oraz Oh!Drop!) poszukujemy osoby na stanowisko:
Influencer Marketing Assistant

Wymagania:
- Jesteś zaangażowany, kreatywny i chcesz robić fajne kampanie reklamowe z
Influencerami
- Masz dobrą znajomość twórców działających w social mediach (Instagram, TikTok,
YouTube, blogosfera)
- Lubisz wyjść z inicjatywą i szukać ciekawych rozwiązań i inspiracji dla marek
- Nie boisz się samodzielnego podejmowania decyzji
- Dobrze organizujesz swoją pracę
- Posiadasz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji interpersonalnych

Obowiązki:
- Śledzeniem trendów z zakresu social mediów, nawiązywanie nowych współprac
z influencerami
- Kontaktem z podwykonawcami i influencerami
- Opracowywaniem harmonogramów, briefów i raportów kampanii
- Ustalaniem oraz negocjowaniem warunków współpracy
- Ścisłą współpracą z działem sprzedaży oraz strategii
- Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami i influencerami

Oferujemy:
- Pracę wyłącznie w formie zdalnej z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu
- Różnorodność projektów, która sprawia, że każdy dzień jest inny
- Zgrany i doświadczony zespół, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie
- Elastyczność w zakresie organizacji pracy - wybierasz kiedy i w jakich godzinach
chcesz pracować
- Rozliczenie w formie umowy zlecenie lub kontraktu B2B

Forma kontaktu:
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań to świat Influencerów już na Ciebie czeka!