DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa ZPR
  • Kontakt: Rekruter
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Grupa ZPR to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Spółki Grupy ZPR prowadzą także działalność na szeroko pojętą rozrywką.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy ZPR szukamy kandydatów na stanowisko:

Instalator Gier I Systemów

(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, serwis i konserwacja systemów niskoprądowych:
    - systemów monitoringu,
    - systemów nagłośnienia,
    - systemów wspólnych wygranych,
    - innych systemów słaboprądowych,
    - sieci LAN,

  • szkolenia dla serwisantów terenowych, lokalnych oraz obsługi,

  • Współpraca z pracownikami innych komórek organizacyjnych firmy.

Wymagania:

  • Warunek konieczny: pełna sprawność psychofizyczna;

  • Warunek konieczny: prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Doświadczenie na stanowisku montera, instalatora sieci, projektanta, serwisanta (RTV, komputerowego);

  • Wykształcenie: min. średnie (elektronika, elektryka, informatyka, automatyka);

  • Obsługa komputera: dobra znajomość Windows, Linux (podstawy), pakietu MS Office, programów do obsługi poczty elektronicznej, przeglądarek internetowych;

  • J. angielski: podstawy języka technicznego (umiejętność czytania dokumentacji);

  • Znajomość sieci komputerowych oraz CCTV;

  • Zamieszkanie – Warszawa lub okolice;

  • Sumienność, precyzja, odpowiedzialność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Prywatny samochód do dyspozycji;

  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV (E-eksploatacja i/lub D-dozór);

  • Zdolność do wykonywania prac na wysokości (mile widziane potwierdzenie odpowiednimi badaniami lekarskimi);

  • Znajomość podstaw oprogramowania AutoCad lub jego pochodnych (dokumentacja techniczna).

Oferujemy:

  • Krótki, merytoryczny proces rekrutacji;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju w dziedzinie instalacji i serwisu elektroniki użytkowej;

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę;

  • Narzędzia niezbędne do pracy – m. in telefon służbowy, komputer;

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych...

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.