DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Enco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Bojanow
  • Telefon: 22 543 72 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma ENCO Sp. z o.o., działająca od 29 lat,  realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym:  modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych,   aktualnie  zatrudni  na stanowisko:

Młodszy inżynier ds. telemechaniki

(Pierwszy etap rekrutacji)

Główne zadania:

1.  Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej wyrobu, w szczególności obwodów wtórnych stacji transformatorowo-rozdzielczych.

2.  Dobór i opracowanie rozwiązań technicznych.

3.  Pomoc przy udoskonalaniu  już istniejących produktów.

4.  Udział w definiowaniu narzędzi dotarcia z ofertą  do Klienta, w tym opracowywanie  materiałów marketingowych  oraz prezentacji technicznych wyrobu.

5. Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

1. Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowani studenci/absolwenci wydziału Elektrycznego, specjalizacja Automatyka Elektroenergetyczna (EAZ)).
2. Zainteresowanie tematyką sieci SN, w szczególności zagadnieniami SMART GRID.
3. Dobra umiejętność obsługi AutoCad.
4. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
5. Rzetelność i terminowość.
6. Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

1.     Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ewentualnie inna forma zatrudnienia.

2.     Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji.

3.     Udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne.

4.     Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również  od wyników pracy.

5.     Karta multisport.

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole,  zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: [email protected]  z dopiskiem w tytule: „Młodszy inżynier ds. telemechaniki”.  Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie.