• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 000-22 000 PLN/m-c
  • Firma: Novaris Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marek
  • Telefon: +48 507 132 507
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie do poszukujemy osoby na stanowisko :

Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania wobec kandydata :

· znasz dobrze / bardzo dobrze jezyk programowania JAVA, i frameworki Spring, Spring Boot
· posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
· znasz wzorce i style architektoniczne
· znasz procesy i standardy wytwarzania, testowania i wdrażania oprogramowania
· pracujesz pracowałes w metodyce Agile
· znasz wzorce projektowe i metody optymalizacji i jakości kodu

Zakres obowiązków:

• zapewnienie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań informatycznych (w tym dokumentacji)
• współpraca z FrontEnd developerami, administratorami

Wynagrodzenie na poziomie 15000- 22000 netto
Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub lub Umowa o Pracę