JUNIOR COLLECTIONS ANALYST - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Mobilny HR
  • Kontakt: Ewa
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Junior Collections Analyst

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Monitorowanie, weryfikowanie zaległości w płatnościach klientów,
- Kontaktowanie się z klientami (połączenia przychodzące i wychodzące, e-maile), w celu wsparcia w rozliczeniu płatności/wyjaśnienia przyczyny braku płatności,
- Wprowadzenie danych do systemu firmy,

Wymagania:

- Nie wymagamy doświadczenia ! - przeszkolimy do stanowiska,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- Komunikatywność, zaangażowanie, chęć do nauki,
- Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- System pracy poniedziałek-piątek: od 9:00 do 17:00 lub 10:00-18:00,
- Praca zdalna docelowo - model hybrydowy: 50% biuro/50% home office,
- Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
- Benefity: karta Mulisport, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe, prywatna opieka medyczna.