• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Tigura Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ilona Kwiecień
  • Telefon: 882 958 777
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy z branży IT, dostawcy oprogramowania dla amerykańskich klientów, poszukuje Kandydata/-ki na stanowisko:
Junior PHP Developer - Praca zdalna
4000 – 6000 PLN netto
Praca zdalna
B2B lub umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:
• Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
• Implementacja oraz testowanie zaproponowanych rozwiązań;
• Analiza potrzeb biznesowych;
• Współpraca z zespołem.
OCZEKIWANIA:
• Dobra znajomość PHP;
• Znajomość framworka Laravel;
• Praktyczna wiedza z zakresu programowania obiektowego;
• Chęci do rozwoju i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
MILE WIDZIANE:
• Znajomość Angular 2;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
KLIENT OFERUJE:
• Pracę zdalną;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę;
• Wynagrodzenie: 4000 – 6000 PLN netto;
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Junior PHP Developer”
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).