• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Green Minds Sp.zo.o.
  • Kontakt: Magda Szulc
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Junior SQL Developer
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy  osoby na stanowisko: Młodszego Konsultanta/Programisty do wdrażania i rozwoju systemów informatycznych wspierających zarządzanie procesami biznesowymi w dużych korporacjach.

Osoby która jest gotowa do nauki oraz pracy z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca w środowisku międzynarodowym) warunek konieczny
  • Znajomość języka SQL i baz danych (np. Oracle, MS SQL Server)
  • Znajomość narzędzi / technologii: Excel, VBA, Visio
  • Umiejętności analityczne
  • Chęć rozwoju kompetencji

Dodatkowymi atrybutami będą:

  • Znajomość narzędzia ETL
  • Doświadczenie we wsparciu, programowaniu lub testach
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne formy współpracy
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę pracy
  • Wsparcie rozwoju kompetencji przy boku doświadczonych architektów