DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OEX S.A.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Merchandiser
MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru w Eurocash, ul. Zamiejska
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
• przeszkolenie
• elastyczny grafik do uzgodnienia (80 godz./m/c)
• możliwość stałej współpracy
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia - 13 zł brutto
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o wklejenie poniższego linku do przeglądarki.