• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Engie Services Sp. z o. o.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon: 509 819 613
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach przemysłowych, biurowych, obiektach użyteczności publicznej, oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager / Sales Engineer

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie prawidłowych relacji handlowych w segmencie Facility,
  • Rozszerzanie portfolio klientów biznesowych,
  • Gromadzenie informacji rynkowych w zakresie przetargów,
  • Aktywna sprzedaż usług, sporządzanie ofert handlowych oraz wycen,
  • Przygotowywanie umów,
  • Uczestnictwo w negocjacjach warunków zawieranych transakcji, oraz spotkaniach biznesowych,
  • Przedstawianie propozycji podczas prezentacji handlowych,
  • Analiza ryzyka projektu,
  • Obsługa reklamacji i sporów z klientami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość systemów i instalacji technicznych tj. klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie,
  • Ogólna znajomość rynku i potrzeb usług technicznych w sektorach obiektów przemysłowych, biurowych, logistycznych, handlowych,
  • Znajomość procedur prowadzenia książki obiektu,
  • Minimum 2 lata w zakresie sprzedaży  usług technicznych
  • Znajomość przepisów prawa związanych z obsługą techniczną,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel i Power Point,
  • Umiejętność prowadzenia interaktywnych prezentacji
  • Angielski w stopniu: komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,
  • Premie,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Zainteresowane osoby proszone są aplikować CV w linku poniżej. Link należy skopiować a następnie wkleić do wyszukiwarki.

Tutaj znajdziesz politykę prywatności: https://engie-services.pl/#polityka-prywatnosci