DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 000-15 000 PLN/m-c
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja - tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant BPM - 100% zdalnie

Zakres obowiązków / Responsibilities

Projekt: z obszaru transformacji cyfrowej
Stack technologiczny: BPMN,Java/Javascript (basic),ESQL,XSLT,SOAP/REST,GIT
Zespół: składający się z doświadczonych konsultantów BPM
Metodyka pracy: Scrum
Model współpracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: do 15 000 PLN + VAT
Dostępność: akceptujemy kandydatów z 3 m-cznym okresem wypowiedzenia

Oczekujemy/ We expect

Dobrze odnajdziesz się na tym stanowisku, jeśli:

  • posiadasz min. 6 miesięcy doświadczenia w BPM;
  • dobrze czujesz się w analizie biznesowej oraz automatyzacji i optymalizacji procesów;
  • znasz na poziomie podstawowym jeden z języków programowania (Java/JavaScript);
  • angielski na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy / We offer

Możemy Ci zaproponować:

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o UoP/B2B (płatne 26 dni bez świadczenia usług);
  • elastyczne godziny pracy - można rozpoczynać pracę między 7:00, a 10:00;
  • opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia języka angielskiego w trakcie pracy.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczno-HRowa (ok. 1h)