• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Softmarketing
  • Kontakt: Przemyslaw Stachowiak
  • Telefon: 509376202
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Praca zdalna dla Kobiet i Mężczyzna !!!

Oferujemy legalną pracę w warunkach domowych !!!
Praca od zaraz dla każdego !!!

Dla Naszego Klienta z Polski poszukujemy konsultantów do pozyskiwania Klientów na naturalne kosmetyki oraz suplementy diety.

OPIS STANOWISKA:
Konsultant do spraw diety i zdrowia oraz pozyskiwania Partnerów do współpracy

WYMAGANIA:
-chęć do pracy
-dostęp do komputera z internetem
-chęć rozwoju osobistego
-minimum 21 lat

OFERUJEMY:
-szkolenia z zakresu obsługi panelu sklepu
-praca w godzinach wygodnych dla Ciebie
-pakiet medyczny dla Naszych Konsultantów
-praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
-wysokie prowizje od sprzedaży
-pełne szkolenia w ramch współpracy z nami w zakresie Facebooka
-specjalne szkolenia 3 razy w tygodniu na żywo (wideo)
-szkolenia nie publiczne na Naszym kanale na Youtube
-pomoc w budowie własnej sieci marketingu sieciowego

Osoby zainteresowane indywidualnym rozwojem zapraszamy do kontaktu z Nami.
Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzebyjesteśmy do Waszej dyspozycji.

509-376-202