DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Contact Center
  • Kontakt: Magdalena Papierz
  • Telefon: 798964299
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant

Contact Center Sp. z o.o. które od 1999r. aktywnie wspiera firmy z rynku polskiego oraz zagranicznego w realizacji projektów outsourcingowych, poszukuję kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Konsultanta ds. umawiania spotkań

Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie kontaktu telefonicznego z Klientami indywidualnymi w celu umówienia ich na spotkania a agentem ubezpieczeniowym

Oczekiwania:

- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
- Poprawna i płynna wymowa

- Możliwość podjęcia pracy w dni powszednie
- Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

- Prace od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-19:00
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 14 zł/h (brutto) + wysokie premie

- Płatny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
- Stałe miejsce pracy: Warszawa, ul. Św. Barbary 2