DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant

Aktualnie poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Konsultant systemowy

Projekt: związany jest z rozwojem aplikacji klasy EWM - Enterprise Workflow Management. Jest to system workflowowy dla klienta z sektora finansowego. W tle wykorzystywana jest Camunda obudowana formatkami pod procesy finansowe.

System rozwijany jest od roku, a głównymi technologiami w projekcie są: Java, Angular oraz Camunda (BPMN). Metodyka SCRUM.

Klientem jest Software House o wypracowanej kulturze pracy, zgodnie z którą nie praktykuje poszukiwań do projektu. Poszukiwane są osoby, które dołączą do zespołu i razem z nim będą się rozwijały.

Stack technologiczny: Architektura mikroserwisowa, Camunda, Java11+, Spring Boot, Angular, SQL, MS SQL Server, Hazelcast, Kafka, Vault, Form.io.

Zespół: 6-osobowy zespół złożony z 3 backend developerów, a także testera oraz analityka.

Model współpracy: 100% zdalnie.

Wynagrodzenie B2B: do 17.000 net/miesiąc B2B (ew. jest możliwość negocjacji wg indywidualnego doświadczenia).

Wynagrodzenie UoP: do 16.000 PLN brutto/miesiąc (możliwość negocjacji).

Dostępność: 1-2 miesiące.

Zakres obowiązków / Responsibilities

  • tworzenie dokumentacji projektowej potrzebnej do wytworzenia oprogramowania zgodnego z wymaganiami klientów;
  • modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN;
  • analiza i ocena potrzeb biznesowo-systemowych we współpracy z klientem;
  • współpraca z zespołem programistycznym, biznesem w celu stworzenia najkorzystniejszego rozwiązania.

Oczekujemy/ We expect

  • co najmniej 2-letnie komercyjne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie z notacją BPMN;
  • podstawowa znajomość jednego obiektowego języka programowania (preferowana Java lub C#);
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL) na poziomie budowania optymalnych zapytań;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, B1.

Oferujemy / We offer

  • długofalowa współpraca z wynagrodzeniem na podstawie B2B (+dodatkowy płatny urlop) lub umowy o pracę;
  • prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport;
  • elastyczne godziny pracy - start między 7:00, a 10:00;
  • zajęcia z języka angielskiego;
  • integracje firmowe - firma stara się dbać o to, aby zespół się ze sobą znał;
  • pracę 100% zdalną bez konieczności przyjazdu do siedziby firmy;

Proces rekrutacyjny:

  1. krótka rozmowa o firmie (do 30 minut);
  2. rozmowa techniczna z członkami zespołu (około 40-60 minut);
  3. rozmowa biznesowa o ewentualnych warunkach współpracy (do 30 minut).