KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa JOBS.PL
  • Kontakt: Piotr Laskowski
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Koordynator szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • zarządzanie www – (szkolenia otwarte, harmonogram)
  • organizacja szkoleń otwartych
  • kontakty z klientami - potwierdzanie zgłoszeń i terminów
  • kontakty z trenerami - ustalanie terminów i przygotowywanie umów
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych, certyfikatów i zaświadczeń
  • przygotowanie i wysyłka korespondencji
  • rozliczenia i raportowanie do menadżera

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w firmie szkoleniowej i organizacji szkoleń mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i  otwartość
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́

Oferujemy:

  • umowa  o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet medyczny / benefit
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach,  przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"