KRAKÓW - KOORDYNATOR REGIONALNY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OEX S.A.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynato Regionalny ds. Merchandisingu
Miejsce pracy: Kraków

Podstawowe obowiązki:
- rekrutacja, wdrażanie i motywowanie merchandiserów
- planowanie oraz zarządzanie pracą zespołu merchandiserów
- rozliczanie pracy podległego zespołu
- prowadzenie działań merchandisingowych
- bieżąca komunikacja z Przedstawicielami Handlowymi Klienta
- systematyczne raportowanie wyników pracy
- wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej przy użyciu smartfona
- wdrażanie nowych projektów
- utrzymanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Supervisora,Koordynatora
- znajomość lokalnego rynku merchandisingowego
- umiejętność rekrutowania oraz motywowania zespołu
- umiejętność organizowania pracy własnej oraz swojego zespołu
- systematyczność, dokładność oraz komunikatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:
- prace w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
- dużą samodzielność w pracy
- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez skopiowanie poniższego linku w przeglądarce: