LEKARZ SPECJALISTA PRACA KONSULTACJE DLA SENIORÓW BIAŁOŁĘKA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prowork.PL
  • Kontakt: anna kaczorowska
  • Telefon: 223236335
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko lekarz  specjalista do stałej współpracy i konsultacji pacjentów, rezydentów prywatnego ośrodka opieki długoterminowej w Warszawie Białołęka. Konsultacje ok 10 godzin tygodniowo - grafik/ dni konsultacji elastycznie do ustalenia z lekarzem. Poszukiwany lekarz specjalista z 2 stopień specjalizacji (lub w trakcie) -  lekarz internista, geriatra, rodzinny, chirurg, neurolog, gerontolog. Pracodawca - nowoczesna placówka opieki długoterminowej dla seniorów o wysokim standardzie usług. Rozpoczęcie pracy pilnie od sierpnia 2020. Atrakcyjne warunki współpracy - na podstawie umowy kontraktowej podpisanej bezpośrednio z pracodawcą.

Wymagania
Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce
Specjalizacja lekarska 2 stopień ( lub w trakcie) lekarz internista, geriatra, rodzinny, chirurg, neurolog, gerontolog.
Gotowość do stałej współpracy i rozpoczęcia pracy od sierpnia 2020 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Warunki
Umowa kontraktowa
Konsultacje medyczne ok 10 godzin tygodniowo Harmonogram  do ustalenia indywidualnie zgodnie z preferencjami lekarza
Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz specjalista internista/ geriatra/ rodzinny zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz do swojego profilu CV 

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista Internista/ inne specjalizacje w  ośrodku opieki długoterminowej  zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2020 dla lekarzy  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Kontakt i dane o firmie
O firmie ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"