MŁODSZY ANALITYK – WSPARCIE IT (WARSZAWA)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ARC Consulting Group sp zoo sp.k
  • Kontakt: Anna Satała
  • Telefon: 122934353
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Interesuje Cię praca dla prawdziwego biznesu, ale nie wiesz jak działają systemy i narzędzia? Chcesz poznać informatyczny świat finansów, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy. Jako część zespołu, możesz pełnić wiele fascynujących ról i codziennie się rozwijać.

 Młodszy Analityk – Wsparcie IT (Warszawa)

Twoje obowiązki:

·         Będziesz członkiem zespołu projektowego, wspierającego systemy finansowo-księgowe jednego z naszych kluczowych Klientów;

·         Będziesz WSPARCIEM dla użytkowników systemów IT, pomagając im w codziennej pracy oraz analizując procesy biznesowe;

·         Będziesz PODPORĄ dla managera projektu oraz bardziej doświadczonych konsultantów;

·         Będziesz POSZUKIWACZEM usprawnień i optymalizacji;

·         Będziesz BUDOWNICZYM otwartej i opartej na zaufaniu relacji z klientami ARC;

·         Będziesz TWÓRCĄ specyfikacji wymagań, procedur i instrukcji stanowiskowych;

·         I przede wszystkim będziesz UCZNIEM, którego wyszkolimy.

Nasz idealny kandydat/ka:

·         Jest związany z IT – wykształcenie związane z kierunkami informatycznymi (ukończona szkoła średnia) lub doświadczenie zawodowe (min. 1 rok) na stanowisku związanym z IT;

·         Poskromił/a obsługę niezliczonych funkcji MS Excel (oraz innych narzędzi MS Office);

·         Nie ma problemów z analitycznym myśleniem, sprawnie wyciąga wnioski i formułuje logiczne konkluzje;

·         Jest samodzielny/a w pracy (choć zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów w zespole);

·         Lubi pracować w zespole, szybko się uczy, chętnie zdobywa i dzieli się wiedzą.

Szczególnie ucieszymy się, jeżeli:

·         Wiesz, że istnieją różne języki programowania i możesz poszczycić się umiejętnością zastosowania jakiegoś w praktyce (VBA mile widziane);

·         Obszary finansów i księgowości nie są Ci obce

·         Jesteś otwarty/a na nowe technologie i automatyzacje

Dlaczego warto do nas dołączyć:

·         Nasza firma nie jest duża, a każdy członek zespołu projektowego ma znaczenie. Znamy się bardzo dobrze i dzięki temu panuje świetna atmosfera pracy;

·         Projekty są różnorodne i przy każdym uczymy się czegoś nowego;

·         Pracujemy dla największych firm w Polsce;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, wspierane ciekawym pakietem socjalnym rozwieją wszystkie inne wątpliwości.

Sposób aplikacji:

Aplikacje należy Wysyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez ARC Consulting Group sp zoo sp.k zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Informujemy że,

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Twoich danych osobowych jest ARC Consulting Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królewska 57;
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected];
3) jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnegoo rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;
4) Twoje dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat wyznaczony przez administratora;
5) posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
6) masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.