• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HRO Personnel
  • Kontakt: Wiktoria
  • Telefon: 882967130
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Młodszy Kontroler Należności

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres obowiązków:

• Obsługa klientów polskich i zagranicznych;

• Kontroling należności klientów;

• Monitorowanie statusów zamówień oraz zarządzanie nimi w wewnętrznych systemach;

• Współpraca z firmą ubezpieczeniową;

• Tworzenie raportów oraz zestawień;

Wymagania:

• Wykształcenie w obszarze finansów i administracji mile widziane;

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• Praktyczna znajomość programu Excel;

• Komunikatywność, zorientowanie na klienta;

• Rzetelność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę do końca 2020 roku;

• Prywatna opieka medyczna;

• Możliwość nauki języków obcych;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/349777

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.