DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa o dzieło
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 2Take.it Sp. z o.o.
  • Kontakt: Monika Dawid
  • Telefon: +48 883 345 555
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma 2Take.it Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

Miejsce pracy: Praca zdalna, cała Polska

2take.it to startup - producent nowoczesnych programów lojalnościowych i rekomendacyjnych (platforma customer engagement)

WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe (marketing/reklama/psychologia/socjologia)
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w sprzedaży dla dużych firm
- praktyczne wykorzystanie schematów komunikacji typu AIDA
- umiejetność obslugi systemów Adwords/Analytics/Wordpress
- znajomość zagadnień SEO
- samodzielność i nastawienie na efekt
- mile widziana znajomość systemów marketing automation
- chęć uczenia się i rozwoju
- znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozwój kompleksowej komunikacji marketingowej (oferta, prezentacje, strona WWW, blog, artykuły do prasy itd.)
- współpraca z samodzielnie dobranymi podwykonawcami (grafika, copywriting, agencje PR, handlowcy)
- domykanie sprzedaży z potencjalnie zainteresowanymi klientami, również korporacyjnymi (rozmowy video, telefony, maile, rzadko bezpośrednie prezentacje u klienta)

OFERUJEMY:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie
- wysokie premie za efekty

Kontakt:
www.2take.it

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”