MERCHANDISER- PRACA DODATKOWA WARSZAWA.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Savoir Group Sp. z o. o.
  • Kontakt: Alicja Suchanek
  • Telefon: 605607261
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Merchandiser/Serwisant/Osoba do wykładania towaru

Miejsce pracy (do wyboru):
1. Sklep spożywczy, ul. Przy Agorze 15, Warszawa
2. Sklep spożywczy, ul. Aluzyjna 25E, Warszawa
3. Sklep spożywczy, ul. Antalla 5, Warszawa
4. Sklep spożywczy, ul. Nagodziców 1, Warszawa
5. Sklep spożywczy, ul. Puławska 2, Warszawa
6. Sklep spożywczy, ul. Człuchowska 25, Warszawa
7. Sklep spożywczy, ul. Grójecka 95A, Warszawa
8. Sklep spożywczy, ul. Grochowska 207, Warszawa

Zadania:
- wykładanie towarów znanej międzynarodowej marki na Dziale Napoje i Suche,
- dbanie o należytą ekspozycję towarów, kontrola dat ważności,
- inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie książeczki/orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziane,
- dyspozycyjność w dni robocze,
- mile widziane doświadczenie przy wykładaniu towaru, ale nie jest to warunek zatrudnienia.

Szczegóły oferty:
- praca raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od sklepu,
- limit godzin do wypracowania w miesiącu (na jednym sklepie) od 13h do 16h w zależności od lokalizacji,
- wynagrodzenie: 23,00zł brutto za godz. pracy,
- umowa zlecenie z ZUS,
- możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.