DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ELMERSYSTEM
  • Kontakt: Rafał
  • Telefon: 532791208
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Obecnie poszukujemy: Montera/Spawacza do pracy w fabryce samochodów w Hiszpanii

Obowiązki:

• montaż elementów i detali zgodnie z dokumentacją techniczną
• montaż próbny i montaż finalny konstrukcji stalowych
• wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych

Wymagania:

• certyfikat 111 i uprawnienia na wzwyżki
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• praktyczne umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• zdolności manualne, dokładność w wykonywanych zadaniach/pracach
• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie i sumienność w realizacji zleconych prac
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych ze współpracownikami i klientami

Firma zapewnia:

• przelot/przejazd do kraju docelowego
• zakwaterowanie
• codzienny dojazd do pracy
• odzież ochronną
• narzędzia
• szkolenia
• długoterminowe kontrakty przez cały rok
• wypłatę raz w miesiącu a zaliczki co tydzień
• nadgodziny

Mile widziane:

• znajomość hiszpańskiego lub angielskiego
• doświadczenie na zagranicznych projektach
• prawo jazdy kategorii B

Telefon: +48 532 791 208
+48 532 791 193

Prosimy koniecznie załączyć swoje CV.