• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobs Plus
  • Kontakt: Jobs Plus
  • Telefon: 12 352 13 52
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy Agencją HR. Dla firmy działającej na rynku dystrybutorów i producentów systemów połączeń elektrycznych poszukujemy Monterów wiązek kablowych. Jest to idealna oferta, zarówno dla osób, które pracowały już na podobnym stanowisku, jak i tych, które szukają swojej pierwszej pracy.

Monter wiązek kablowych

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

·        wykonywanie pracy przy wiązkach według instrukcji technologicznej (m.in.: skręcanie przewodów, montaż elementów, lutowanie, zaciskanie, kontrola)

·        rejestracja wykonywanych czynności w programie komputerowym

·        bieżąca komunikacja z liderem zespołu

·        dbanie o porządek w miejscu pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

·        umiejętności obsługi komputera

·        dokładności, cierpliwości i skupienia w pracy

·        umiejętności szybkiego uczenia się

Uwaga! Do aplikowania zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów

Oferujemy:

·        zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

·        pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 - 15:00

·        wynagrodzenie: podstawa + premie

·        niezbędne szkolenia i wdrożenie stanowiskowe

·        prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

Zainteresowała Cię ta oferta? Prześlij CV przez poniższy formularz aplikacyjny (pamiętaj o zaznaczeniu zgody na udział w procesie rekrutacji):

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641.