• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Green Minds Sp.zo.o.
  • Kontakt: Magda Szulc
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko
.NET web developer
Miejsce pracy: Warszawa Praga Północ/częściowo zdalnie
Budżet: 80 PLN/h

Praca przy projektach realizowanych w najnowszych technologiach MS: Azure, .Net Core, VS 2017, Azure DevOps. Projekty zarządzane są z wykorzystaniem modelu hybrydowego dostosowanego do klienta (waterfall + agile).

Zadania:

- implementacja logiki biznesowej
- implementacja elementów warstwy UI w technologii WPF
- rozwiązywanie problemów i diagnostyka
- praca w oparciu o kontrolę wersji, Continuous Integration

Wymagane:
- min.2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty aplikacji webowych lub desktopowych w technologii .NET
- bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET(Visual Studio, biblioteki, IIS, etc.)
- bardzo dobra znajomość WPF
- bardzo dobra znajomość języka T-SQL oraz Sql Servera
- dobra znajomość usług i środowiska MS Azure
- znajomość bibliotek do testów jednostkowych
- dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
- znajomość VSTS/TFS
- znajomość metodologii DevOps
- znajomość ALM

Oferujemy:
• Bardzo dobrą atmosferę pracy zespołowej
• Możliwość pracy nad ciekawymi projektami w przyjaznej, inspirującej atmosferze
• Pakiet socjalny

Chętnych zachęcam do przesyłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres [email protected]