DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prowork.PL
  • Kontakt: anna kaczorowska
  • Telefon: 223236335
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Nauczyciel
Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa  w Warszawie Wola zatrudni nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w klasach 1-3. Obowiązki to prowadzenie zajęć języka angielskiego z dziećmi. Praca z dziećmi w małych grupach.  Mile widziany absolwenci filologii angielskiej/ podobnych kierunków. Jeśli  chcesz pracować w renomowanej prywatnej szkole w Warszawie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca w szkole w wymiarze godzin 23 dydaktycznych/ tydz. od września  2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą  pilnie od zaraz. Zobacz też praca dla nauczyciela j. angielskiego w innych lokalizacjach: Warszawa Wawer, Warszawa Mokotów, Warszawa Żoliborz, Warszawa Wilanów.

Wymagania
Ukończone studia kierunkowe minimum licencjat uprawniające do nauczania języka angielskiego
w szkole podstawowej.
Biegła znajomość angielskiego i pasja do pracy z dziećmi!
Mile widziano absolwenci kierunków lingwistycznych!
Mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą
Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie  od WRZESNIA 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE  2021.

Warunki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie 
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą
Pakiet prywatnej opieki medycznej

Procedura rekrutacyjna
Poszukujesz pracy jako nauczyciel angielskiego w przedszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl  Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Kontakt i dane o firmie
O firmie Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"