NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI MIEJSCE PRACY: PRACA ZDALNA/CAŁA POLSKA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Iwona Lewandowska
  • Telefon: 508552445
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Nauczyciel języka niemieckiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C2
  • Doświadczenie w pracy z młodzieżą – mile widziane
  • Znajomość programów nauczania języka niemieckiego w szkole średniej i podstawowej
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność indywidualnej pracy z uczniem

Obowiązki:

  • Przygotowanie ucznia do odpowiedzi, klasówki ze znajomości języka niemieckiego w szkole podstawowej lub średniej
  • Przygotowanie ucznia do matury ze znajomości języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym
  • Wyjaśnianie trudnych dla ucznia kwestii na bieżąco
  • Systematyczna praca z uczniem, umiejętność reagowania jego na aktualne potrzeby
  • Indywidualna praca z osobami na różnych etapach edukacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w godzinach odpowiadających uczniowi, najczęściej popołudniowych
  • Miła atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej

                                                                                 Infolinia w sprawie ofert pracy:

                                                                                 Iwona Lewandowska 508552445

                                                                                   [email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

APLIhttps://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7cb8251e4dc34087886084b8bd14ee0f

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.