DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Team4Sales
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 730-099-077
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Obsługa klienta
Dla naszego klienta - agencji handlu międzynarodowego - szukamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B2.

Zadania:
- tłumaczenie krótkich tekstów handlowych z j. polskiego na j. niemiecki
- obsługa klienta detalicznego w j. niemieckim (mail / telefon)
- poszukiwanie klientów hurtowych na terenie Niemiec

Co oferujemy:
- praca na pół etatu (elastyczny grafik).
- praca w komfortowym biurze przy ul. Matuszewskiej
- umowa cywilnoprawna
- wynagrodzenie: 1500zł netto podstawa + prowizja od pozyskania klienta hurtowego

Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 21989.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Contact Factor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 20, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Contact Factor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 20, również po zakończeniu rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia."