DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Modus Sp. Z.o.o. Sp. K.
  • Kontakt:
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Obecnie dla naszego Klienta MAZOP GROUP S.A., specjalizującego się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek, których odbiorcami są  polscy oraz zagraniczni klienci, poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób, aby osiągać wspólnie sukcesy!

OPERATOR DRUKARKI FLEKSOGRAFICZNEJ

Miejsce pracy: Brwinów (pow. pruszkowski)

Opis stanowiska

·     Obsługa pracy drukarki fleksograficznej;

·     Przygotowywanie fotopolimerów, opracowywanie projektów;

·     Nadzór nad bieżącą eksploatacją — usuwanie awarii, bieżąca konserwacja;

·     Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i serwisowej;

·     Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

·     Doświadczenie w pracy przy drukarkach fleksograficznych;

·     Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych;

·     Znajomość obsługi komputera;

·     Dobra organizacja pracy;

·     Dokładność, zaangażowanie, punktualność;

·     Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy

·     Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·     Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w przedziale 5000-6000 zł brutto;

·     Prywatną opiekę medyczną + kartę multisport;

·     Konkurencyjne wynagrodzenie + premię za wydajność;

·     Przyjazne środowisko pracy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Modus zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].