• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Myworknet Sylwia Ottka
  • Kontakt: Sylwia
  • Telefon: 607177878
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta - firmy działającej od 20 lat w sektorze FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego typu UDT

Lokalizacja: Kanie (k.Pruszkowa), woj. mazowieckie; ilość wakatów: 4

Zakres obowiązków/opis stanowiska:

- Załadunek oraz rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego, głównie bocznego (UDT)
- Rozmieszczanie towaru z rampy na regały i odwrotnie
- Transport towaru przy użycia wózka widłowego
- Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją pod kątem ilościowym i jakościowym
- Oklejanie (etykietowanie)
- Dbałość o ład i porządek na magazynie

Wymagania:

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
- Wykształcenie średnie techniczne
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (Trzy zmiany, Czterobrygadówki)
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych, jak i doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Nasz idealny kandydat to osoba:

- Dokładna
- Dobrze zorganizowana
- Komunikatywna
- Potrafiąca pracować w grupie
Oferta naszego klienta:
- Umowa o pracę tymczasową (zatrudnienie odbywa się przez agencję pracy)
- Dofinansowanie do posiłków na terenie fabryki
- Bezpłatny dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyradowa, Pruszkowa i Grodziska)
- Późniejsza możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
- Pakiety socjalne

CV prosimy przesyłać za pomocą niniejszego portalu.