DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Mobility
  • Kontakt: Grupa Mobility
  • Telefon: 664999425
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka osoby starszej
Poszukujemy pracowników do opieki nad osobami starszymi w domu opieki.

Opis stanowiska:

-asystowanie pielęgniarce
-opieka nad osobami starszymi

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
-doświadczenie

Oferujemy:

-dietę za każdy dzień pracujący
-darmowe zakwaterowanie
-niemiecką umowę

Agencja pośrednictwa pracy Grupa Mobility posiadająca Certyfikat nr 11595 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.