• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Green Minds Sp.zo.o.
  • Kontakt: Magda Szulc
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Poszukujemy doświadczanych Kandydatów na stanowisko:

PHP/ Magento Developer który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e- commerce tworzonych w języku PHP

Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów)

Twoje zadania to:

•       Rozwój  i nadzór  sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento 1.9

•       Budowa nowych i rozbudowa istniejących modułów Magento.

•       Integracje API / Webservice

•       Przygotowywanie testów, dokumentacji

•       Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Nasze oczekiwania to:

•       3-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania i integracji platformy Magento

•       doświadczenie w zakresie systemów i rozwiązań e-commerce

•       Bardzo dobra  znajomość PHP

•       Znajomości technologii front-end: HTML, CSS, JavaScript

•       Biegła znajomość relacyjnych baz danych

•       Bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji i skalowalności aplikacji internetowych

•       Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

•       Umiejętności analitycznego myślenia

•       Kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów

•       Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

•       Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

•       Udział w interesujących technicznie projektach

•       Elastyczne formy zatrudnienia ( B2B lub UoP)

•       Praca na samodzielnym stanowisku w młodym, energicznym zespole

•       Możliwość rozwoju zawodowego przy realizowaniu innowacyjnych projektów

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do Zespołu i aktywnie uczestniczyć w kreowaniu nowych trendów prześlij aplikację