DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
  • Kontakt: Michał Frąg
  • Telefon: +48 691374156
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego.

Jeśli jesteś pielęgniarką poszukującą nowych możliwości zawodowych, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje Ci nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka POZ - Warszawa (Mokotów)

Miejsce pracy: Warszawa; POLSKA

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne lub wyższe;

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Mile widziane kursy: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii, audiometrii;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w POZ;

  • Orientacja na pacjenta, empatia i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej.

OPIS STANOWISKA:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom POZ;

  • Przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych;

  • Wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisam.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Praca w przychodni POZ/AOS;

  • Wymiar pracy: 1 lub 2 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 (tylko od pon. -pt.);

  • Lokalizacja pracy: Warszawa (ulica Wołoska, najbiższa okolica szpitala MSWiA);

  • Wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy.

APLIKACJA:

  • Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca, pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów. Możesz również skontaktować się z Nami pod numerem telefonu: +48 691 374 156

  • Pielęgniarki chętne do aplikowania poprzez złożenie CV prosimy o przesłanie aplikacji na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub poprzez formularz: https://vbidea.pl/formularz-aplikacyjny-vb-idea. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."